Palyaço Kiralama

Kostümlü Karakterler

Bubble Show

Şişme Oyun Parkuru

PREV
NEXT

2004 yılında bugüne organizasyon sektöründe profesyonel hizmet veriyoruz.

READ ON +

Palyaço Kiralama

Yıllardır süregelen eğlence anlayışıyla her türlü eğlence organizasyonunda karşımıza çıkan, rengarenk saçları ve eğlenceli mimikleriyle bizi kendisine hayran bırakan palyaçolarımız, Bodrum ve çevresinde düzenleyeceğiniz organizasyonlar için sizi bekliyor. Organizasyonunuza renk katmak, etkinliğinizin enerjisini yükseltmek ve konuklarınızı en renkli şekilde karşılamak için profesyonel palyaço servisi ve palyaço temini hizmeti veriyoruz.

Kostümlü Karakter

Kostümlü karakter doğum günü organizasyonu, açılış organizasyonu, şenlik organizasyonu ve festival etkinlikleri gibi organizasyonlarınıza renk katmak, minik misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak, onlara güzel bir armağan sunmak adına, kostümlü karakterlerimizle birlikte hizmet veriyoruz. Bodrum ve yakın çevresinde, Ege Bölgesi’nde ve hatta tüm Türkiye’de hizmet veren bir organizasyon firmasıyız.

Çizgi Film Maskotları

Hem yetişkin hem de çocuk animasyonları ile organizasyonlarınıza renk katıyor, etkinliklerinizi zenginleştiriyoruz. Animasyon alanında fark yaratan birbirinden renkli animasyon kadromuzla, Bodrum ve yakın çevresi ve tüm Türkiye’de hizmet veriyoruz. Profesyonel çizgi film maskotlarımız ile, özel günlerinizde yanı başınızdayız. Animasyon alanında çeşitli eğitimler almış, tecrübeli, yaratıcı ve renkli animatörlerimizle, eğlence organizasyonlarınızda profesyonel hizmet vermekteyiz.

Bubble Show

Bubble show, bir diğer adıyla balon köpüğü gösterisi Halikarnas Organizasyon şirketimizin profesyonel ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir. Hem çocukların hemde yetişkinlerin büyük bir hayranlıkla izleyeceği balon köpüğü gösterisi ile davetlilerinize eğlenceli bir gün yaşatıyoruz. Köpük balon gösterisi ile binlerce baloncuk oluşturuyor, profesyonel ekibimizle sahne gösterilerimize hız kesmeden devam ediyoruz.

Sihirbaz & İllüzyon Gösterisi

Sihirbaz ve illüzyon gösterisi ile büyülenmeye hazır mısınız? Gözlerinize inanamayacağınız anlar yaşatmak, Halikarnas Organizasyon olarak bizim işimiz! Sizi bambaşka dünyalara götürecek sihirli anlar yaşamaya hazır olun. Birbirinden ilginç numaralarıyla şaşkına döneceğiniz, eğlenceli ve meraklı dakikalar geçirmenizi sağlayacak sihirbaz ve illüzyon gösterisi sizlerle. Sihirbaz ve illüzyon gösterisi gerçekleştiren kişiler el çabukluğu ile sizler farkına bile varmadan gösterilerini tamamlar.

Ses Sistemi

Organizasyon konseptinize, organizasyon mekanınıza ve organizasyona katılan konuk sayınıza göre, çeşitli büyüklüklerde ses sistemi kiralama hizmeti veriyoruz. Ses sistemlerimizi, ufak ses sistemi, orta büyüklükte ses sistemi ve profesyonel ses sistemi olmak üzere sınıflandırıyoruz. Böylece hem amacına uygun organizasyonlar gerçekleştirmiş oluyorsunuz, hem de alandan ve bütçeden tasarruf etmiş oluyorsunuz.

Nostaljik Satıcılar

Nostaljik satıcılar ile organizasyonlarınıza lezzetli ikramlarla konuk oluyoruz. Halikarnas Organizasyon şirketi olarak Bodrum başta olmak üzere Türkiye geneline ulaşıyor ve sizlere profesyonel hizmet veriyoruz. Pamuk şekerci, patlamış mısırcı, kağıt helvacı, macuncu, limonata ve şerbet ikramları ve daha pek çok nostaljik satıcı standımız ile sunumlarımızı gerçekleştiriyoruz.

Şişme Oyun Parkuru

Şişme ürünler ve şişme oyuncaklar aktivitelerinizi eğlenceli hale getirmek için kullanabileceğiniz hizmetlerdendir. Birinci sınıf malzemeden üretilmiş, maksimum güvenlikli ve çeşitli şişme ürünler, şişme oyuncaklar ve şişme oyun parkurlarıyla organizasyonlarınızda sizlere kiralama hizmeti veriyoruz. Talep ettiğiniz şişme oyuncaklarınız, kurulum hizmeti de dahil olmak üzere adrese teslim ediliyor. Eğlenceli aktivitelerinizin güvenliği için parkurların başında en az 1 adet sivil animatör bulunuyor.

Animasyon, organizasyon, süsleme ve ekipman kiralama alanında Halikarnas Organizasyon şirketi olarak profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz.

Halikarnas Organizasyon

Halikarnas Organizasyon

  • Kendimize Ait Organizasyon Ekipmanlar
  • Organizasyona Hazır Profesyonel Ekip
  • %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet
  • Bodrum, Yakın Çevresi ve Türkiye'nin Tüm Noktaları
  • Genç ve Enerjik Animasyon Ekibi
  • Eş Zamanlı Farklı Noktalarda Kusursuz Hizmet

Enerjik ve genç bir ekiple Bodrum, yakın çevresi ve Türkiye'nin dört bir noktasına ulaşan Halikarnas Organizasyon firmamız deneyimli ekibi ve kaliteli malzemeleriyle bugüne kadar sayısız organizasyon imza atmıştır. Firmamız evinizde yapılan 2 kişilik doğum günü organizasyonundan, 1000 kişilik düğün organizasyonuna, şenlik organizasyonu vb. etkinliklerinize, küçük-büyük demeden aynı önemi vermektedir. Yaptığımız işi severek yapmamız ve müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımımız, bizi farklı kılan ve ileriye taşıyacak olan önemli faktörlerdir.

Organizasyon Hizmetleri

Organizasyon Planlaması

Halikarnas Organizasyon ekibi olarak düzenlemeyi planladığınız organizasyonların ayrıntılarını sizlerin istekleri ve profesyonel ekibimizin önerileriyle birlikte oluşturuyoruz.

Organizasyon Yönetimi

Organizasyonlarınızın yönetimini profesyonel ekibimizle birlikte üstleniyoruz.

Türkiye Geneli Organizasyon Hizmeti

Halikarnas Organizasyon firması olarak, başta Bodrum olmak üzere, yakın çevresi ve Türkiye genelinde hizmet veriyoruz.

TOP