Evlilik Teklifi Organizasyonu

Açılış Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu

Şenlik Organizasyonu

PREV
NEXT

Organizasyona dair aradığınız ne varsa Halikarnas Organizasyon'da...

Şenlik Organizasyonu

Halikarnas Organizasyon firması olarak alanında uzman ve deneyimli ekibimizle festival ve şenlik organizasyonlarında hizmet veriyoruz. Kurumsal şenlik organizasyonları, okul şenlikleri, bahar şenlikleri, belediye şenlikleri gibi şenlik organizasyonlarınızda ve çeşitli festival etkinliklerinizde başta Muğla olmak üzere Türkiye'nin dört bir noktasında hizmet veriyoruz.

Doğum Günü Organizasyonu

Doğum günü organizasyonu 7'den 70'e tüm yaş grupları için hazırladığımız organizasyonlardandır. Sevdiklerinize sürpriz ya da planlı bir doğum günü partisi hazırlamanın çok fazla eğlenceli yolu var. Örneğin; sevdiğiniz kişiye sürpriz bir doğum günü partisi hazırlamak için bir tekne kiralayabilir, tüm arkadaşlarınızın da olduğu eğlenceli bir parti organize edebilirsiniz. Çocuklar için temalı doğum günü organizasyonları hazırlayarak sevdiklerinizle unutulmayacak anlar yaşayabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Sevdiğiniz kadına sürpriz bir evlilik teklifi mi yapmak istiyorsunuz? Halikarnas Organizasyon şirketi olarak özel ve yaratıcı fikirlerle sizlere unutamayacağınız bir atmosfer hazırlıyoruz. Evlilik teklifi alanında profesyonel ve yaratıcı ekibimizle, eş adayınıza sürpriz bir evlenme teklifi organize ediyoruz. Bodrum ve yakın çevresinde, Ege Bölgesi’nde ve hatta tüm Türkiye’de evlilik teklifi organizasyonu planlıyoruz.

Düğün Organizasyonu

Uzun yıllar hayalini kurduğunuz en önemli günü profesyonel ekibimizle, yaratıcı ve farklı bakış açısına sahip bir organizasyon firması olarak, hiç unutamayacağınız şekilde organize ediyoruz. Süslemesinden yemeklerine, video ve fotoğraf çekiminden ses ve sahne sistemlerine kadar tüm düğün organizasyonu hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz.

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu, kurumsal ya da bireysel kokteyl etkinliklerinizin ekibimizce planlanarak bir dizi ekipman temini ve hizmet sunumu şeklinde gerçekleştirildiği organizasyondur. Açılış organizasyonları, mağaza kampanya ve promosyon dönemleri, etkinlik ve kutlamalar için düzenleyeceğiniz kokteyl organizasyonlarınız her türlü etkinlik ve aktiviteler ile ‘Halikarnas Organizasyon’ şirketimizin kaliteli ekipmanları ve profesyonel ekibi ile birlikte gerçekleştiriliyor. Bodrum'da ve Türkiye’nin dört bir noktasında hizmet veren firmamız kokteyl organizasyonlarında şık, gösterişli ve lezzetli ikramları davetlilerinize sunuyor.

Açılış Organizasyonu

Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla Bodrum ve çevresinde gerçekleştireceğiniz açılış organizasyonu ve etkinlikleri için çözümler sunuyoruz. Hem ufak ölçekte hem de büyük ölçekte açılış organizasyonları planlıyor ve organize ediyoruz. Açılışı yapılacak olan markanın, firmanın, kurumun organizasyon planını A’dan Z’ye planlıyor ve açılış organizasyonu seçeneklerimizle hedef kitlenize yönelik hizmet veriyoruz.

Kına Organizasyonu

Kına organizasyonu hizmeti ile Halikarnas Organizasyon firması olarak kına gecenizi görkemli bir şekilde kutlamak için hizmet veriyoruz. Yalnızca Bodrum ve yakın çevresinde değil, tüm Türkiye’de, çeşitli konseptler de kına organizasyonları gerçekleştiriyoruz. Kına organizasyonu kadınlar için düğün organizasyonu kadar önem taşımaktadır. O geceye dair tüm hazırlıklar firmamızın profesyonel ekibi tarafından hazırlanmaktadır. Kına organizasyonu; nedimeler, kına tahtı kiralama, organizasyon alanı süsleme, müzik ve sahne gösterileri kiralama gibi pek çok hizmeti firmamızdan talep edebilirsiniz.

Sünnet Organizasyonu

Sünnet organizasyonu İzmir Organizasyon firmamızın uzun yıllardır verdiği hizmetlerden biridir. Profesyonel ekip ve kaliteli ekipmanımızla, bu mutlu ve özel gününüzü kusursuz bir şekilde planlıyor, konuklarınızı şık ve eğlenceli bir organizasyon mekanında karşılıyoruz. Sünnet organizasyonların da animasyon hizmeti, süsleme hizmeti, catering hizmeti, sahne gösterileri hizmeti gibi ihtiyaç duyacağınız tüm hizmetleri veriyoruz. Hem çocuklarınız hem de yetişkin konuklarınız için bir dizi aktiviteler gerçekleştiriyor, sünnet organizasyonu etkinlik takviminizi hazırlıyoruz.

Animasyon, organizasyon, süsleme ve ekipman kiralama alanında Halikarnas Organizasyon şirketi olarak profesyonel ekibimizle hizmet veriyoruz.

Halikarnas Organizasyon

Halikarnas Organizasyon

  • Kendimize Ait Organizasyon Ekipmanlar
  • Organizasyona Hazır Profesyonel Ekip
  • %100 Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet
  • Bodrum, Yakın Çevresi ve Türkiye'nin Tüm Noktaları
  • Genç ve Enerjik Animasyon Ekibi
  • Eş Zamanlı Farklı Noktalarda Kusursuz Hizmet

Enerjik ve genç bir ekiple Bodrum, yakın çevresi ve Türkiye'nin dört bir noktasına ulaşan Halikarnas Organizasyon firmamız deneyimli ekibi ve kaliteli malzemeleriyle bugüne kadar sayısız organizasyon imza atmıştır. Firmamız evinizde yapılan 2 kişilik doğum günü organizasyonundan, 1000 kişilik düğün organizasyonuna, şenlik organizasyonu vb. etkinliklerinize, küçük-büyük demeden aynı önemi vermektedir. Yaptığımız işi severek yapmamız ve müşteri memnuniyetini esas alan yaklaşımımız, bizi farklı kılan ve ileriye taşıyacak olan önemli faktörlerdir.

Organizasyon Hizmetleri

Organizasyon Planlaması

Halikarnas Organizasyon ekibi olarak düzenlemeyi planladığınız organizasyonların ayrıntılarını sizlerin istekleri ve profesyonel ekibimizin önerileriyle birlikte oluşturuyoruz.

Organizasyon Yönetimi

Organizasyonlarınızın yönetimini profesyonel ekibimizle birlikte üstleniyoruz.

Türkiye Geneli Organizasyon Hizmeti

Halikarnas Organizasyon firması olarak, başta Bodrum olmak üzere, yakın çevresi ve Türkiye genelinde hizmet veriyoruz.

DISCOVER BOTSWANA

Blessed with some of the greatest wildlife spectacles on earth, Botswana is one of the great safari destinations in Africa.
There are more elephants in Botswana than any other country,

Kumsalda Evlilik Teklifi Organizasyonu

Düğün & Nikah Organizasyonu

Piknik Organizasyonu

Açılış Organizasyonu

PREV
NEXT

Evlilik teklifi organizasyonu alanında güncel trendleri bizimle takip edin.

Halikarnas Organizasyon firmamız son model araçları ve işinde uzmanlaşmış ekibiyle Bodrum ve Türkiye'nin her noktasında, %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir.

Düğün Organizasyonu

Evlilik Teklifi Organizasyonu

Palyaço Kiralama

Bubble Show

Nostaljik Sokak Satıcıları

TOP